You are here

Покана за годишно собрание 2018

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /srv/slobodensoftver/drupal-7.59/includes/menu.inc).

На 24.04.2018 година во 18:00 часот ќе се одржи годишното собрание за 2018 година на Слободен Софтвер Македонија, со следниот дневен ред:

1. Годишен извештај за 2017 година
2. Програма за 2018 година
3. Разно